Bílá magnetická tabule do moderní kanceláře

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Produktové menu

Skleněná magnetická tabule je nedílnou součástí moderní kanceláře

Součástí moderních kancelářských a zasedacích prostor je v současné době velká popisovací plocha, na kterou lze jednoduše přenést spoustu myšlenek a nápadů. V poslední době jsme realizovali některé velmi pěkné projekty moderních kanceláří, kde byla použita skleněná magnetická tabule v bílé barvě. Skleněná tabule je ideálním materiálem pro časté používání – popisování a mazání.

Sklo je velmi odolný materiál, který nepodléhá stárnutí, je zde malé riziko poškrábání a lze jej čistit jakýmikoli chemikáliemi. I při použití nevhodných popisovačů můžete sklo za použití lihu vyčistit a vždy bude vypadat jako nové. U skleněných tabulí nehrozí ztmavení či znehodnocení často používaných míst jako u jiných popisovacích tabulí.

Skleněné magnetické tabule jsou navíc designovým doplňkem do moderního interiéru. Ve spolupráci s architekty jsme realizovali několik pěkných montáží, kde bylo zasazení bílých skleněných tabulí velmi povedené. Pro další obrázky a ukázky provedení skleněných magnetických stěn navštivte naši fotogalerii. 

Skleněné tabule dodáváme převážně v bílé barvě, která zapadne do každé kanceláře či zasedací místnosti. Jako výrobci však umíme dodat skleněné tabule i v jiných barvách podle stupnice RAL/NCS nebo tabule potisknout grafickým motivem. Skleněné tabule mohou být pouze popisovací nebo také magnetické. Všechny tabule vyrábíme na zakázku přesně podle zadání a potřeb daného projektu.

Skleněné popisovací tabule Vám připravíme přesně podle rozměrů Vaší místnosti, včetně případných výřezů na vypínače, zásuvky či skříňky. Naše zakázky zpracováváme komplexně od cenové nabídky, návrhu řešení, až po dodávku materiálu i odbornou montáž. Skleněné magnetické tabule je možno lepit, pověsit na šrouby či ukotvit do hliníkových profilů. S montáží máme bohaté zkušenosti a rádi Vám poskytneme naše reference.

Jako přední výrobci zajišťujeme profesionální montáž skleněných magnetických tabulí po celé ČR a na Slovensku. Máme vlastní síť montážních týmů, díky kterým jsme schopni realizovat montáže skleněných obkladů prakticky ve všech velkých městech bez účtování vysokých částek za dopravu.

Budeme se těšit na nové projekty a Vaše poptávky, které můžete zasílat zde.

Kolik to celé stojí

Cena skleněné pracovní tabule se skládá z ceny materiálu (závisí na tloušťce a typu skla a povrchové úpravě) a příplatků za opracování skla (opracování hran, výřezy pro dřez, varnou desku, otvory či rohové výřezy).

Pro stanovení celkové ceny je možné vyplnit formulář zde nebo poptávku zaslat e-mailem na nabidky@sklenenyobklad.cz s přiloženým nákresem s rozměry a tvary pracovní desky.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
KOLIK TO STOJÍ?