Skleněné tabule do školicích a zasedacích místností

skleněná tabule ve školící místnosti

skleněná tabule ve školící místnosti

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Skleněná tabule do školicích a zasedacích místností univerzity v Brně

Nedávno jsme realizovali ve spolupráci s brněnským architektonickým studiem dodávku skleněný tabulí do několika školicích a zasedacích místností. Projekt byl realizován v horizontu 6 týdnů podle přesného zadání architekta.

Skleněné tabule jsou vyrobeny z tvrzeného skla s bílým podkladem. Podle požadavku jsme tabule zasadili do hliníkových profilů, které umožňují jejich jednoduchou demontáž. Velké popisovací plochy celých stěn byly rozděleny na stejně široké kusy s ohledem na co největší formát skla a minimalizaci spár. Detaily provedení spár byly pečlivě kontrolovány, aby byl zaručen hladký přechod mezi tabulemi a nedocházelo k zaseknutí fixy při psaní.

Realizaci jsme zajistili včetně úvodního zaměření, projekce a návrhu řešení až po profesionální montáž. Tabule tvořily ve všech místnostech linku výšky 1,2 m, která byla ve většině případů na celou šířku místnosti. Hliníkové eloxované profily byly předem předvrtány a připraveny v co nejdelších kusech, abychom se vyhnuli dalším spárám.

Dodávané skleněné tabule z tvrzeného skla jsou extrémně odolné proti poškrábání, usazování nečistot a čištění chemickými prostředky. Skleněná tabule bude i po několika letech častého používání stále vypadat jako nová. Případné zbytky nečistot z popisovačů lze jednoduše odstranit pomocí lihu. Samozřejmostí je rychlé mazání houbičkami na sucho.

Jako vhodné popisovače na skleněné tabule lze použít jakýkoli nepermanentní popisovač na whiteboardy, případně pak speciální křídové popisovače. Křídové popisovače vynikají lepšími barvami a kontrastem, ale někdy je potřeba je mazat za mokra.

Máme časté požadavky na skleněné magnetické tabule, které také dodáváme včetně zaměření a montáže. Na magnetické tabule je potřeba použít extra silné, tzv. neodymové magnety. I skleněné magnetické tabule je možno kombinovat s libovolnou barvou podkladu či s fototiskem.

Budeme rádi, když se na nás obrátíte a vyžádáte si nezávaznou cenovou nabídku a návrh řešení pro Vaši kancelář. Svoje poptávky zasílejte na email sklo@alfastyl.cz.

Budeme se těšit na Vaše poptávky.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
KOLIK TO STOJÍ?