Skleněné obklady
do kuchyně nebo koupelny


Moderní design/ široká škála barev / jednoduchá údržba, ...
skleněné obklady jsou ideální dekorativní prvek pro Váš interiér.

ZOBRAZIT GALERII

Už Vás nebaví drhnout spáry mezi kachličkami?

To jste zde správně ...

Dodáme Vaší kuchyni eleganci a jedinečný moderní vzhled. Vyrábíme praktické skleněné obklady do kuchyně, které jsou extrémně odolné vůči rozbití. Minimální množství spár a hladký povrch je zárukou snadné údržby. Skleněné obklady jsou ideální dekorativní prvek pro Váš interiér.

Zajišťujeme kompletní realizace skleněných obkladů z tvrzeného skla, která mohou být lakována do více než 2000 barevných odstínů, anebo potištěna grafickým motivem. Mezi naše další produkty patří skleněné pracovní a stolové desky, skleněné zábradlí, sprchové kouty, skleněné posuvné dveře, celoskleněné stěny a další produkty. Nabízíme Vám odborné poradenství, individuální přístup, nadstandardní servis a široký výběr barev a provedení. Naše skleněné obklady za kuchyňskou linku jsou vyráběny za pomocí nejnovějších technologií a nejmodernějších postupů, proto si můžete být jisti, že se Vám dostane té nejvyšší kvality. Máme několik montážních týmů po celé ČR díky kterým jsme schopni realizovat montáže skleněných obkladů v Praze, Brně, Ostravě, Bratislavě, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Jihlavě, Olomouci, Břeclavi a Plzni bez účtování nákladů na dopravu. Nechte se inspirovat v naší rozsáhlé fotogalerii při výběru obkladu do kuchyně.Kolik to celé stojí?

Cena skleněného obkladu za kuchyňskou linkou se skládá z ceny materiálu (závisí na tloušťce skla, typu skla, povrchové úpravě) a příplatků za opracování skla (opracování hran, výřezy pro zásuvky, rohové výřezy). Zjistěte cenu skleněného obkladu vyplněním jednoduchého formuláře.


CHCI VĚDĚT CENU

Unite Gallery Error:

Gallery with alias: sdfsd not found


Galerie skleněných obkladů


PŘEJÍT DO GALERIENovinky, zajímavosti, informace


Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
KOLIK TO STOJÍ?