Standardní rozměry magnetických tabulí a příslušenství objednávejte zde:

E-SHOP

Pro atypické řešení a skleněné tabule na míru vyplňte prosím formulář níže.

Skleněné magnetické tabule

Ceny skleněných tabulí na míru se skládají z ceny materiálu (závislé na tloušťce a typu skla, bezpečnostních požadavcích a povrchové úpravě) a příplatků za opracování (broušení hran, otvory pro zásuvky a kabeláž). Jelikož je cena každé zakázky velice individuální, neuvádíme na našich stránkách konkrétní ceník za m². Chtěli bychom Vás požádat o vyplnění jednoduchého formuláře viz níže, který nám poskytne požadované informace pro vypracování ceny na skleněnou tabuli.

Zjištění ceny skleněné tabule - formulář

Prosíme Vás o vyplnění krátkého formuláře viz níže. Na Vaši poptávku se budeme snažit odpovědět do 48 hodin. Pokud Vám zadání do formuláře nevyhovuje, můžete nás kontaktovat přímo e-mailem na nabidky@sklenenyobklad.cz.
U zásuvek a vypínačů se počítá do ceny každý vrtaný otvor. To znamená, že pokud máte ve skle např. dvě dvojzásuvky, uveďte počet zásuvek 4 ks. Tlačítkem přidat další tabuli přidáte další díl skla. U výšky prosím uveďte největší rozměr dané tabule. Pod formulářem naleznete obrázkové vysvětlení tvarů skla.


Loading
Ochrana osobních údajů
Odesláním výše vyplněného poptávkového formuláře, vyjadřujete svůj souhlas.

Skleněné magnetické tabule na míru


Celková cena zakázky je součtem cen jednotlivých skleněných tabulí a ceny za montáž, zaměření a dopravu k zákazníkovi. Tato cena je stanovena paušálně v závislosti na velikosti zakázky a vzdálenosti místa realizace od Brna, Prahy a dalších servisních měst s dopravou zdarma.

Skleněné obklady a jiné aplikace


Pokud máte zájem o jiné aplikace skleněných tabulí například na skleněné obklady do kuchyně, celoskleněné dveře, sprchové zástěny, skleněné příčky do kanceláří apod., napište nám prosím své požadavky na adresu nabidky@sklenenyobklad.cz.
Ozveme se Vám s upřesněním poptávky do 48 hodin.
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
KOLIK TO STOJÍ?