Vážení zákazníci,

firma Alfa Styl, s.r.o. se již od roku 2004 zabývá vývojem a zpracováním hliníkových komponent v kombinaci se sklem pro použití v nábytku a interiéru. Disponujeme technologiemi pro opracování hliníku, skla a kompletaci nábytkových dílců v kombinaci hliník–sklo či hliník–dřevo.

Od roku 2010 zajišťujeme kompletní realizace skleněných obkladů, pracovních desek, skleněných sprchových koutů, magnetických skleněných tabulí a interiérových skel pro naše obchodní partnery a koncové zákazníky. S realizací skleněných obkladů a tabulí máme bohaté zkušenosti, které můžou potvrdit tisíce spokojených zákazníků.

  Máme vlastní síť montážních týmů, díky kterým jsme schopni nabídnout naše montážní služby po celé ČR a na Slovensku. U našich montážníků ručíme za kvalitu provedených služeb a chování u zákazníka.

Špičkový servis, individuální přístup a široký výběr barev a provedení patří k vysokému jakostnímu standardu naší firmy, stejně jako krátké dodací lhůty a vynikající poměr cena/výkon. Stálý výzkum a vývoj designu a materiálu garantují, že naše produkty odpovídají těm nejmodernějším trendům interiérového vybavení.

Naším cílem je dodávat výrobky prvotřídní kvality a moderního designu za přijatelné ceny s poskytnutím výborného zákaznického servisu. Veškeré naše produkty jsou vyráběny na zakázku s ohledem na požadavky zákazníka.
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
KOLIK TO STOJÍ?