Časté dotazy


1
Jaké magnety a popisovače mohu použít?
Skleněná tabule má tloušťku 4-6 mm, proto je nutné použít silné neodymové magnety, aby zajistili dostatečný přítlak. Obyčejné magnety nebudou dostatečně držet. Popisovače můžete použít jakékoliv nepermanentí. Doporučujeme křídové popisovače, které nejlépe kryjí. Veškeré příslušenství naleznete v našem eshopu
2
Skleněná tabule se mi moc líbí, ale mám strach, že praskne. Poskytujete na skla nějakou záruku?
Naše skleněné tabule vyrábíme pouze z tvrzených (kalených) skel, která mají až 7x větší pevnost než obyčejná skla. Při běžném provozu je prakticky nemožné tato skla rozbít. Záruky samozřejmě poskytujeme na všechna naše kalená skla.
3
Líbí se mi magnetická tabule na míru, kolik stojí metr čtvereční i s montáží?
Ceník magnetických skleněných tabulí Vám rádi zašleme. Protože je cena tabulí závislá na rozměru a typu skla, potřebujeme po Vás dodatečné údaje. Využijte prosím pro zjištění ceny náš poptávkový formulář v sekci ceník nebo emailovou adresu.
4
Jak se montuje skleněná tabule na stěnu?
Instalace magnetických tabulí je velice snadná. Menší formáty skleněný tabulí dodáváme s háčky na pověšení. U větších formátů doporučujeme celoplošné lepení pomocí dodaných lepidel přímo na stěnu. Nabízíme zaměření a montáže magnetických tabulí po celé ČR.
5
Jak se čistí skleněná tabule? Nezůstávají na skle šmouhy?
Údržba skleněných tabulí je snadná a rychlá. Při běžném používání stačí přetřít skla na sucho čistící houbičkou nebo suchým hadrem. Sklo je velmi odolné vůči poškození a usazování nečistot. Při silném znečištění stačí přetřít mokrým hadříkem a běžně dostupnými prostředky pro čištění skla.
6
Je možné použít magnetickou tabuli v exteriéru?
Bohužel nikoliv. Naše skleněné tabule s magnetickou vrstvou jsou určeny výhradně pro použití v interiéru.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
KOLIK TO STOJÍ?