Časté dotazy


1
Jaké magnety a popisovače mohu použít?
Skleněná tabule má tloušťku 4–6 mm, proto je nutné použít silné neodymové magnety, aby zajistily dostatečný přítlak. Obyčejné magnety nebudou dostatečně držet. Popisovače můžete použít jakékoliv nepermanentí. Doporučujeme křídové popisovače, které nejlépe kryjí. Veškeré příslušenství naleznete v našem e-shopu
2
Skleněná tabule se mi moc líbí, ale mám strach, že praskne. Poskytujete na skla nějakou záruku?
Naše skleněné tabule vyrábíme pouze z tvrzených (kalených) skel, která mají až 7x větší pevnost než obyčejná skla. Při běžném provozu je prakticky nemožné tato skla rozbít. Záruky samozřejmě poskytujeme na všechna naše kalená skla.
3
Líbí se mi magnetická tabule na míru, kolik stojí metr čtvereční i s montáží?
Ceník magnetických skleněných tabulí Vám rádi zašleme. Protože je cena tabulí závislá na rozměru a typu skla, potřebujeme po Vás dodatečné údaje. Využijte prosím pro zjištění ceny náš poptávkový formulář v sekci ceník nebo e-mailovou adresu.
4
Jak se montuje skleněná tabule na stěnu?
Instalace magnetických tabulí je velice snadná. Menší formáty skleněný tabulí dodáváme s háčky na pověšení. U větších formátů doporučujeme celoplošné lepení pomocí dodaných lepidel přímo na stěnu. Nabízíme zaměření a montáže magnetických tabulí po celé ČR.
5
Jak se čistí skleněná tabule? Nezůstávají na skle šmouhy?
Údržba skleněných tabulí je snadná a rychlá. Při běžném používání stačí přetřít skla na sucho čisticí houbičkou nebo suchým hadrem. Sklo je velmi odolné vůči poškození a usazování nečistot. Při silném znečištění stačí přetřít mokrým hadříkem a běžně dostupnými prostředky pro čištění skla.
6
Je možné použít magnetickou tabuli v exteriéru?
Bohužel nikoliv. Naše skleněné tabule s magnetickou vrstvou jsou určeny výhradně pro použití v interiéru.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
KOLIK TO STOJÍ?