Skleněné magnetické tabule

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Skleněná magnetická tabule do moderní kanceláře

Moderní kancelářské interiéry vyžadují velké množství popisovacích a prezentačních ploch. Naše řešení skleněné tabule nabízí kombinaci popisovací a magnetické tabule. Magnetické skleněné tabule montujeme na zakázku přímo na stěnu, takže tabule nemá žádné spáry a je těsně přisazena k podkladu.

Skleněné tabule  jsou elegantním řešením pro moderní komerční prostory. Nemusíte se obávat odolnost našich tabulí. Všechny magnetické tabule vyrábíme z tvrzeného skla, které je velmi odolné vůči rozbití, poškrábání a usazování nečistot. I po intenzivním používáním a častém mazání nezůstávají na skleněných tabulích tmavé fleky. Do tabulí není problém připravit výřezy pro vypínače či elektrické zásuvky.

Naše firma se specializuje na dodávky skleněných tabulí na míru, přesně do prostoru Vaší kanceláře, zasedací či prezentační místnosti. Skleněná tabule pak může tvořit popisovací plochu celé stěny od podlahy až ke stropu, případně pouze linku na šíři místnosti. Sklo je velmi praktický materiál na údržbu, takže naše magnetická tabule se hodí i do výrobních provozů se zvýšenými nároky na hygienu.

Jako podklad doporučujeme bílou barvu RAL 9003, případně černou RAL 9005. Možnostem se však meze nekladou, umíme nalakovat tabuli do jakékoli barvy dle vzorníku RAL či NCS, případně může být zespodu potištěná grafickým motivem s Vaším logem.

Už víte, jaká skleněná magnetická tabule by se hodila do Vaší kanceláře?

Neváhejte nás kontaktovat na emailu sklo@alfastyl.cz

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
KOLIK TO STOJÍ?