Skleněné magnetické tabule do kanceláří

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Produktové menu

Magnetická skleněná tabule je perfektním pomocníkem do kanceláří a zasedacích místností.

Tabule slouží jako výborný nástroj pro prezentace, plánování či brainstorming při seminářích. Skleněné tabule jsou populární v místech, kde lidé chtějí jednoduše sdělovat svoje myšlenky, poznámky či nákresy. Jednoduchost, praktičnost a čistý design vybízejí k rychlé výměně informací a ke kreativnímu přístupu k novým nápadům.

Skleněná magnetická tabule je ideální pro pracovní prostředí, kde díky unikátním možnostem kombinací barev a tvarů skvěle zapadne do designu každého interiéru a může být dominantním doplňkem Vaší kanceláře. Skleněné tabule jsou designově čisté a velmi tenké (6–⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠10 mm od zdi v závislosti na kotvení) a neuberou téměř nic z Vašeho prostoru.

Vyrábíme a dodáváme magnetické tabule ze skla, které instalujeme na zakázku podle Vašich potřeb a proporcí Vaší místnosti. K dispozici jsou libovolné rozměry, barvy či grafické motivy nebo fotografie. Na magnetickou tabuli Vám natiskneme plánovací kalendáře, diagramy či loga firmy. Skleněné tabule jsou vyráběny z tvrzeného skla tloušťky 4–⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠6 mm, které je extrémně odolné vůči rozbití a poškrábání. Magnetické tabule Vám připravíme přesně podle rozměrů, které požadujete včetně případných výřezů na vypínače, zásuvky či skříňky.

Jako výrobci zajišťujeme také profesionální instalaci skleněných tabulí po celé ČR. Máme vlastní síť montážních týmů, díky kterým jsme schopni realizovat montáže skleněných obkladů v Praze, Brně, Ostravě, Bratislavě, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Jihlavě, Olomouci, Břeclavi, Plzni a Liberci bez účtování nákladů na dopravu.

Nebojte se nás zeptat. Budeme se těšit na Vaše dotazy a rádi Vám poradíme. Budete příjemně překvapeni naším přístupem.

Pokud Vás zajímá cena skleněných magnetických tabulí? Poprosíme Vás o vyplnění krátkého formuláře a my Vám vypracujeme přesnou cenovou nabídku dle Vašich potřeb.

Vlastnosti:

  • magnetický skleněný povrch tloušťky 4–⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠6 mm, dokonale hladký
  • povrch je lehce stíratelný a hygienický
  • ve více než 2000 barvách či s grafickým podkladem
  • neomezená škála velikostí a tvarů
  • záruka 5 let na povrch při používání našeho příslušenství
  • doporučujeme použítí křídových popisovačů, které dodáváme
  • nutné je použití silných neodymových magnetů, které dodáváme
  • montáž vertikálně nebo horizontálně
  • možnosti dodání doplňků a  odkládací lišty na popisovače viz eshop.

Kolik to celé stojí

Cena skleněné pracovní tabule se skládá z ceny materiálu (závisí na tloušťce a typu skla a povrchové úpravě) a příplatků za opracování skla (opracování hran, výřezy pro dřez, varnou desku, otvory či rohové výřezy).

Pro stanovení celkové ceny je možné vyplnit formulář zde nebo poptávku zaslat e-mailem na nabidky@sklenenyobklad.cz s přiloženým nákresem s rozměry a tvary pracovní desky.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
KOLIK TO STOJÍ?