Barevné magnetické nástěnky do pokojů

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Produktové menu

Magnetická skleněná tabule je elegantním doplňkem moderního interiéru a velmi praktickým pomocníkem.

Jednoduché linie v kombinaci s barevným sklem činí každou skleněnou tabuli designovým doplňkem. Skleněné tabule vyrábíme ve více než 2000 barevných odstínech, případně s grafickým motivem. Na skleněnou tabuli si můžete natisknout plánovací kalendář, oblíbený obrázek, logo či jiné obrázky.

Zajímavé použití skleněných magnetických tabulí je v dětských pokojích. Děti mohou tvořit, kreslit, kombinovat, mazat a používat opakovaně. Vaše děti mohou klidně malovat nejen na plochu skleněné tabule za psacím stolem, ale i po celé stěně a tvořit si tím vlastní výzdobu pokoje. Můžeme Vám na skleněnou tabuli natisknout například nevybarvený motiv květin a Vaše děti Vás mohou každý den překvapit jiným barevným obrázkem. Skleněné tabule umožňují vytvořit osobitý styl a zároveň působí jako designový prvek.

Skleněné magnetické tabule vyrábíme ve standardních rozměrech, případně dodáváme na zakázku přesně tvarované na plochu ve Vaší místnosti. Samozřejmostí je servis zaměření, montáže a dopravy, který zajišťujeme v rámci celé ČR.

Vlastnosti:

  • magnetický skleněný povrch tloušťky 4–⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠6 mm, dokonale hladký
  • povrch je lehce stíratelný a hygienický
  • záruka 5 let na povrch při používání našeho příslušenství
  • k dispozici ve více než 2000 barvách anebo s grafickým motivem
  • neomezená škála velikostí a tvarů
  • doporučujeme použítí křídových popisovačů na sklo, které dodáváme v různých barvách
  • nutné je použití silných neodymových magnetů
  • montáž vertikálně nebo horizontálně
  • možnosti dodání doplňků a odkládací lišty na popisovače viz e-shop.

Kolik to celé stojí

Cena skleněné pracovní tabule se skládá z ceny materiálu (závisí na tloušťce a typu skla a povrchové úpravě) a příplatků za opracování skla (opracování hran, výřezy pro dřez, varnou desku, otvory či rohové výřezy).

Pro stanovení celkové ceny je možné vyplnit formulář zde nebo poptávku zaslat e-mailem na nabidky@sklenenyobklad.cz s přiloženým nákresem s rozměry a tvary pracovní desky.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
KOLIK TO STOJÍ?