Skleněné tabule do prezentačních místností

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Produktové menu

Velkoplošné skleněné tabule jsou perfektním místem pro prezentace, školení a plánování.

Neumíte si to představit? Již jsme realizovali několik povedených aplikací skleněné magnetické stěny po obvodu prezentační místnosti. Podívejte se do naší fotogalerie.

Prostřednictvím velké popisovatelné plochy můžete rychle sdílet svoje myšlenky, poznámky a ilustrace. Skleněné tabule jsou lehce stíratelné a hygienické.

Skleněné magnetické tabule vyrábíme na zakázku podle potřeb Vaší místnosti. Tabule dodáváme buďto v barevných odstínech (až 2000 barev) nebo s tištěným grafickým motivem, plánovacím kalendářem či logem na pozadí. Skleněné popisovací tabule Vám připravíme přesně podle rozměrů Vaší místnosti, včetně případných výřezů na vypínače, zásuvky či skříňky.

Jako přední výrobci zajišťujeme profesionální instalaci skleněných tabulí a stěn po celé ČR. Máme vlastní síť montážních týmů, díky kterým jsme schopni realizovat montáže skleněných obkladů v Praze, Brně, Ostravě, Bratislavě, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Jihlavě, Olomouci, Břeclavi, Plzni a Liberci bez účtování nákladů na dopravu.

Nebojte se nás zeptat. Budete příjemně překvapeni naším přístupem.

Zajímá Vás cena skleněných tabulí? Poprosíme Vás o vyplnění krátkého formuláře a my Vám připravíme cenovou nabídku dle Vašich potřeb.

Vlastnosti:

  • magnetický skleněný povrch tloušťky 4–⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠6 mm, dokonale hladký
  • realizace na zakázku podle zaměření prostoru místnosti
  • neomezená škála velikostí a tvarů
  • ve více než 2000 barvách či s grafickým podkladem
  • povrch je lehce stíratelný a hygienický
  • záruka 5 let na povrch při používání našeho příslušenství
  • doporučujeme použití křídových popisovačů, které dodáváme
  • nutné je použití silných neodymových magnetů, které dodáváme
  • možnosti dodání doplňků a odkládací lišty na popisovače viz eshop.

Kolik to celé stojí

Cena skleněné pracovní tabule se skládá z ceny materiálu (závisí na tloušťce a typu skla a povrchové úpravě) a příplatků za opracování skla (opracování hran, výřezy pro dřez, varnou desku, otvory či rohové výřezy).

Pro stanovení celkové ceny je možné vyplnit formulář zde nebo poptávku zaslat e-mailem na nabidky@sklenenyobklad.cz s přiloženým nákresem s rozměry a tvary pracovní desky.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
KOLIK TO STOJÍ?