Skleněné tabule za kuchyňskou linku

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Produktové menu

Víte, že můžete využít obklad za kuchyňskou linkou jako místo pro poznámky a připomínky?

Sdílejte své připomínky a poznámky s rodinou na viditelném místě v kuchyni a to rychle a elegantně.
Vyrábíme skleněný obklad za kuchyňskou linku z magnetického skla.  Na celou plochu skla můžete psát fixou nebo pomocí magnetu připínat papírové vzkazy.

Náš skleněný obklad s magnetickou vrstvou má pro uživatele mnoho výhod, mezi které patří zejména:

  • velká plocha bez spár pro umístění vzkazů a poznámek
  • moderní design a minimalistický vzhled
  • až 2000 barevných odstínů, grafické motivy
  • odborné zaměření a montáž po celé ČR
  • snadná údržba
  • maximální odolnost a záruka vůči rozbití

Magnetické skleněné obklady do kuchyní vyrábíme z tvrzeného skla tloušťky 6 mm, které je vysoce odolné vůči rozbití a vysokým teplotám vznikajícím při vaření. Skleněné tabule před výrobou zaměříme u zákazníka a vyrobíme přesně na míru včetně rohových výřezů na skříňky, otvorů pro vypínače a zásuvky. Samozřejmostí je profesionální instalace našimi techniky do hotové kuchyně. Instalace je čistá v řádu několika hodin.

Máme síť montážních týmů po celé ČR, díky kterým jsme schopni realizovat montáže skleněných obkladů v Praze, Brně, Ostravě, Bratislavě, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Jihlavě, Olomouci, Břeclavi, Plzni, Teplicích a Liberci bez účtování nákladů na dopravu.

Navštivte naši fotogalerii s realizacemi skleněných obkladů. Nebojte se zeptat. Jsme odborníci na skleněné obklady a magnetické tabule. Rádi Vám poradíme a zodpovíme Vaše dotazy. Budete příjemně překvapeni naším přístupem.

Kolik to celé stojí

Cena skleněné pracovní tabule se skládá z ceny materiálu (závisí na tloušťce a typu skla a povrchové úpravě) a příplatků za opracování skla (opracování hran, výřezy pro dřez, varnou desku, otvory či rohové výřezy).

Pro stanovení celkové ceny je možné vyplnit formulář zde nebo poptávku zaslat e-mailem na nabidky@sklenenyobklad.cz s přiloženým nákresem s rozměry a tvary pracovní desky.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
KOLIK TO STOJÍ?