Skleněná tabule v prezentační místnosti

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Skleněná tabule v prezentační místnosti

Další možnost jak využít skleněné popisovací tabule jako obklad stěn kanceláře nebo prezentační místnosti. Sklo je dokonale hladký, neporézní materiál, na který lze bez problémů psát fixou, tak jako na běžnou tabuli.

Na obrázcích je vidět využití skleněných tabulí v kancelářských budovách. Skleněné tabule vyrábíme na míru, dle dispozice prostoru zákazníka. Skleněnou tabuli připravíme tak, aby působila jako designový doplněk a skvěle doplnila vzhled místnosti. Žádný formát, barva ani tvar prostoru nejsou pro nás omezující.

Například skleněná tabule v dětském pokoji nabízí dětem možnost malovat na stěnu. Umíme sklo uřezat do nejrůznějších tvarů (tvar domečku, auta, kruh, ovál apod.) a případně na skleněné tabule natisknout ze zadní strany grafický motiv. Děti pak mohou používat skleněné tabule jako nekonečnou omalovánku a každý den si jinak vybarví předtištěný obrázek.

Skleněné tabule můžeme připravit i jako magnetické. Jako podklad doporučujeme bílou barvu RAL 9003, ale může být klidně červená, zelená, žlutá, zkrátka tak barevná, jako všechna naše skla.

Tak co, už víte, kam umístíte svoji skleněnou nástěnku nebo skleněnou popisovací tabuli?

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
KOLIK TO STOJÍ?